I этап
Добыча сырья
II этап
Исследование
III этап
Технология
IV этап
Продукция

Новости Компании

28.12.2021

Дорогі друзі! Вітаємо з наступаючим Новим Роком 2022🎊🎉🔥Для нас,рік що минає 2021, був дуже складним,але успішним та щасливим. 🤗🤗По першу ми всі залишились живі.І це найбільше досягнення року 2021. Ми рухаємось далі, розвиваємось та працюємо.❤️❤️Є багато викликів,що стоять перед нами і необхідно шукати подальші шляхи їх вирішення.Але якщо є вірні друзі та партнери всі питання можливо вирішити.🔥🔥В Новому році всім бажаємо Миру, Здоров’я, любові, успіху, процвітання🌹🤗🔥 та родинного затишку❤️❤️

 

 

03.12.2021

Щире прагнення «Будівельного журналу» – висвітлювати одну з найдавніших і в той же час одну з найцікавіших галузей – керамічне будівництво.З цегли будували ще до нашої ери. І найдавніші артефакти дійшли до наших часів.Нині ж керамічні технології настільки сягнули космічних вершин, що будування з цегли стає мистецьким творінням.Вже не перелічити, скільки створено цегляних кольорів, фактур, видів... То ж з якої цегли будуємо? Про це й розповідають у кожному щорічному спецвипуску, який присвячується КЕРАМІЦІ.Читайте і захоплюйтесь КЕРАМІКОЮ!Звичайно, важливу роль у будь-якому будівництві відіграють Архітектори. Про архітектуру, що змінює не лише навколишній світ, а й наше уявлення про нього, говорять все частіше.Протягом року відбувається добрий десяток поважних заходів, де слово архітектор звучить не лише гордо, а й відповідально!То ж у спецвипуску приділено чимало уваги кращому досвіду не лише зведенню теплих і надійних стінових конструкцій, а й оздобленню фасадів, створенню внутрішніх інтер’єрів, облаштуванню прибудинкових територій, вулиць і парків.Отже, приймаємо нові виклики, переосмислюємо і всі разом змінюємо наше життя на краще!

Журнал можна переглянути за посиланням

 

12.11.2021

General-manager ТОВ «Фірма Порцекс-ВРБТ» Огороднік Ірина дякує DQS Ukraine за запрошення взяти участь в он-лайн конференції з системного управління якістю. Конференція відбулась сьогодні, 12 листопада 2021 року. Цей форум проводився в рамках Європейського тижня якості, який в цьому році пройшов під девізом "Долаючи наступний рубіж з якістю".Серед ключових питань, які були розглянуті на форумі:

 - лідерство та мотивація персоналу: як забезпечити їх ефективність;

- врахування та балансування потреб зацікавлених сторін;

- сталий розвиток: тенденції посилення вимог до компанії з боку споживачів і суспільства;
- розвиток клієнтоорієнтованості в діяльності компаній;
- проектний менеджмент та тенденції його розвитку (на основі перегляду PMBOK у 2021 році).
За зазначеними питаннями виступили відомі фахівці з України, Австралії, Польщі, як представники успішних підприємств, так і консультанти та тренери.Серед доповідачів:
- Петро Калита, президент Української асоціації досконалості та якості;
- Алекс Єзрахович, керівник консалтингової компанії АЕConformity Pty Ltd (Австралія);
- Олександр Олександров, керівник групи компаній «Віалек»;
- Оксана Сахно, віце-президент PMI Ukraine Chapter (об'єднання професіоналів з проєктного менеджменту);
- Дмитро Іванов, представник керівництва з системи якості у Schumacher Packaging (Польща).
Щиро дякуємо Українську Асоціацію досконалості та якості за організацію такої цікавоі та корисної події.

26.08.2021

ТОВ «МЦЯ “Прирост» підтвердив дію сертифіката відповідності якості Науково -дослідного центру технології кераміки ООО "Фирма Порцекс-ВРБТ" вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2018р,зареєстрованого в реєстрі систем сертифікації Прирост , сертифікат НААУ N 17011QM15 дійсний з 17.08.2021 до 16.08.2024р.Сфера діяльності-науково-дослідні розробки в галузі будівельних матеріалів(будівельної кераміки).

 

11.08.2021

В НДЦ ТК «Фірма Порцекс-ВРБТ» проводимо роботи для виробників стіновоі кераміки та вогнетривкої цегли по визначенню калорійності вугілля. Наприклад калорійність 2-х дослідних проб вугілля склала 4635.8ккал/кг та 4231,92ккал/кг. Відомо,що вища теплота згоряння основных твердих палив становить:

торф-5500- 5700ккал/кг;

 Буре вугілля-6100-7700ккал/кг ;

Кам‘яне вугілля:7700 - 8800ккал/кг;
Антрацит 8000-8500ккал/кг.
Очевидно,що проби вугілля,запропоновані заводу не є твердим паливом-а є вугільним шламом.
З огляду на ситуацію на сході України і певні проблеми з постачанням вугілля,хочемо звернути увагу заводів з виробництва рядової,вогнетривкої цегли та керамічних блоків різного розміру,що використовують вугільні породи,для випалу в кольцевих або тунельних пічах на якість вугілля.Треба розрізняти вугільні породи ,які ефективно використовувати в складі шихти,та які можно використовувати для випалу.При укладанні договорів на поставку вугілля визначайте їх реальну калорійність.Визначення вологості,зольності та калорійності вугілля проводить наш Наукового-дослідний Центр Технології Кераміки ТОВ « Фірма Порцекс-ВРБТ».

25.07.2021

Продовжуємо виконувати першу частину робіт НДЦ ТК -вивчення хіміко-мінералогічного складу та кераміко -технологічних властивостей глинистої сировини. Зразки випалюємо в інтервалі температур1000-1150С . Після випалу визначаються наступні властивості дослідних зразків: загальна та вогнева усадка, водопоглинання, густина.міцність на стиск.Далі ми аналізуємо отримані результати,вибудовуємо технологічні залежності властивостей сировини від температури випалу та робимо висновки. Звичайно, Замовників в першу чергу цікавить яку продукцію ефективно виготовляти на основі тоі чи іншої глинистої сировини. Але українські цегельні глини завжди мають свої проблеми-глина може бути чи дуже пластичною ,чи пісною, вона може бути чутливою до сушіння чи характеризуватися незначною міцністю чи великим водопоглинання. Всі ці негативні властивості можно нейтралізувати шляхом підбору шихтового складу.І тоді перед нами виникає наступна задача - це розробка шихтових складів та параметрів виробництва продукції найбільш оптимальної для даної сировини.


23.07.2021

Поки зразки випалюються, ми визначаємо хіміко-мінералогічний склад глини та особливості гранулометричного складу та режимів сушки. На основі хімічного складу глини будуємо діаграми Августинника. А з використанням даних по дисперсності глин будуємо діаграми Вінклера. Ці діаграми показують яку продукцію ефективно отримувати з даної сировини.І це дає реальний результат. Вивчати особливості сушки ми можемо за допомогoю Кривих Bigot. Проведення диференційно-термічного аналізу - дає відповіді на цілу низку питань:який мінералогічний склад сировини,яка втрата маси при випалі і при яких температурах спостерігаються ендотермічні тат екзотермічні ефекти-і як результат який оптимальний режим випалу необхідний для конкретної сировини.Далі буде.


12.07.2021

Що ж відбувається далі ? Далі ми зразки глин,що висохли зважуємо та міряємо. Дуже важливими є визначення властивостей глини в сухому стані(властивості конденсаційноі структури). На основі проведених вимірювань,ми розраховуємо необхідні показники. Після цього дослідні зразки готові до випалу. Зразки випалюємо в інтервалі максимальних температур 1000-1150С з інтервалом 50С(1000С,1050С,1100С,1150С).Випали у нас відбуваються через добу,для того,щоб піч встигла остудитись.В наступний понеділок випалювання дослідних зразків має завершитися. Вже випаленні зразки будемо знову зважувати, міряти визначати водопоглинання, усадку-загальну і вогневу,густину, міцність на стиск та особливості спікання дослідних зразків. Ці результати вже дають нам повне розуміння напрямку використання глинистої сировини. Якщо глини спікаються і мають інтервал спікання і достатню міцність , з них можно отримувати продукцію преміум класу- клінкерну цеглу, черепицю, бруківку.Якщо ні- стінову кераміку - крупноформатні блоки,рядову цеглу.Далі буде.

  

 

09.07.2021

Поки наші зразки сушаться, визначаємо властивості коагуляційно-конденсаційноі структури,чи просто властивості пластичної маси. Це формувальна вологість , пластичність, дисперсність, чутливість до сушіння,повітряна усадка та інш. Показники цих властивостей показують де можно найефективніше використовувати ту чи іншу глину та які параметри виробництва необхідні для отримання якісної продукції. Наприклад при формуванні крупноформатних керамічних блоків пластичність маси повинна складати не менше 14-16 од.,це дає можливість відформувати крупногабаритні вироби.При пластичності 7-10 од. можливо формувати рядову цеглу,а при пластичності 10-12- лицьову та клінкерну. Крім того,чим більше число пластичності,тим більше глиниста складова сировини.З показником чутливості до сушіння,пов‘язані строки та режими сушки керамічних виробів.Повітряна та загальна усадка мають велике значення при розрахунку мундштуків для формування цегли. Таким чином,поки наші дослідні зразки сушаться ми узнали багато корисного та важливого про нашу сировину. Далі буде.

07.07.2021

Літо, найкращий час для відбору глинистої сировини на кар‘єрах для подальшого визначення її хіміко-мінералогічного складу та кераміко-технологічних властивостей. Для отримання об‘єктивних результатів необхідно,в першу чергу правильно відібрати глинисту сировину. Для цього є два способа: за допомогою шнека або кернів. Звичайно більш об‘єктивний результат може бути отримано при відбору сировини кернами.Крім цього необхідно звернути увагу на кількість точок відбору- як конверт (5точок) чи трикутник( 4 точки). А далі все по відпрацьованій схемі: привозити сировину до нас, НДЦ Технології кераміки , ми компонуємо технологічні проби, мелемо, сіємо,робимо пластичні маси та формуємо з них зразки. А коли, на вулиці +30С, то сушимо за допомогою природної сушки.Далі буде.


02.07.2021

Провели ресертифікацію системи менеджменту науково -дослідного центру технології кераміки ТОВ «Фірма Порцекс-ВРБТ» на відповідність вимогам стандарту ISO 9001:2015р. під акредитацією Національного агенства з акредитації України. Ресертифікаційний аудит проводив Шеруда Віталій Миколайович головний аудитор- директор ТОВ “МЦЯ Прирост».Рішення позитивне.

30.05.2021 

Що може бути краще цегляних будинків. Керамічна цегла для обличкування фасадів, і лицьова і клінкерна, прикрашає та втілює в життя всі дизайнерські фантазії архітекторів. Строк життя таких будинків-сторіччя. Науково-дослідний центр технології кераміки ТОВ « Фірма Порцекс-ВРБТ» розробляє технології отримання керамічноі обличкувальноі та клінкерноі цегли широкого асортименту з різною текстурою поверхні, глазуровану , ангобовану, різних кольорів.Звертайтесь (050)3315912.Www.porceks.com.ua


17.05.2021

Перевагою кафедри товарознавство та комерційна діяльність в будівництві КНУБА є співробітництво з реальним сектором економіки України.Наприклад, спільно з ТОВ "Фірма Порцекс-ВРБТ"(www.porceks.com.ua) проводяться науково-дослідні роботи по розробці та впровадженню інноваційних будівельних матеріалів та виробів та впровадження їх в виробництво, В подальшому на основі цих матеріалів студенти-магістри створюють свої магістерські роботи. На базі ТОВ "Керамммаркет "(www.kerammarket.com.ua) проводяться роботи по використанню фінансових,маркетингових та рекламних знань студентів при рішенні конкретних задач,які постають при продажі будівельних матеріалів різних сегментів,як преміум,так і бюджет класу.Ці матеріали також використовуються при написанні економічної частини магістерських робіт Таким чином здійснюється взаємовигідне співробітництво кафедри ТКД КНУБА з реально працюючими компаніями будівельного сектору.


 12.03.2021

Дорогі друзі,вже починається будівельний сезон і ми  дуже раді запросити вас, до нас, в новий офіс. Ми переїхали в центр Броварів на вул. Київську 221 - біля Церкви.


31.12.2020

29.11.2020

В 2020 году требования к качеству рядового керамического кирпича опять выросли. Если в прошлом году стояла задача получить кирпич М100, сегодня строительные компании ставят задачу поставки изделий марки 125 и 150.Получить стеновой керамический кирпич М125 и М150 не так просто, учитывая тяжелую сырьевую базу и техническое состояние предприятий.Операторы рынка строительной керамики,которые планируют в сезоне 2021 занять достойное место на строительном рынке, уже сегодня занимаются повышением качества керамического кирпича и модернизацией своих предприятий.До начала нового строительного сезона осталось 4 месяца.За это время возможно разработать технологические решения и внедрить в производство.Наш НИЦ ТК принимает активное участие в этой работе.


25.09.2020

НИЦ ТК «Фирма Порцекс-ВРБТ» (www.porceks.com.ua) проводит текущие испытания рядового керамического кирпича(строительной керамики) и гарантирует поставки качественного кирпича на стройки Киева и Киевской области. Если вас интересуют поставки качественного рядового кирпича звоните в ТОВ «Кераммаркет»(050)3884516 www.kerammarket.com.ua) или в ТОВ «Фирма Порцекс-ВРБТ”(050)3315912

 

24.07.2020

При розробці кар‘єру важливим є правильний відбір сировини для проведення іспитів.Є декілька способів відбору глинистої сировини.Перший і найбільш показовий- це отримання кернів під час буріння території на глибину залягання сировини.В середньому робоча глибина глинистого кар‘єру складає 10-20м.При бурінні керни глини відбираються з інтервалом в 1м в 4( правило трикутника) чи 5 (правило конверта) точках.Потім проби компанують по кольору.Потім проводять визначення хіміко-мінералогічного складу та кераміко-технологічних властивостей цих проб глин.Другий спосіб відбору проб глин,використовується коли ми бачимо берег кар‘єру та з інтервалом від 10-25м по периметру відбираємо середню пробу сировини, екскаватором, с глибини кар‘єру до верху. Глини компануються по кольорам і потім проводяться іспити відібраних проб.21.07.2020

Успішно проведено заключний наглядовий аудит по впровадженню в ТОВ «Фірма Порцекс -ВРБТ» міжнародної системи управління якістю ISO 9001:2015 р. Аудит проводив директор DQ «Прирост» Шеруда Віталій Миколайович. @ ООО "Фирма Порцекс-ВРБТ"


08.06.2020

Огороднік І.В., Гуменюк А.Г «Керамічна маса для виробництва самоглазуруючого керамічного клінкеру для обличкування фасадів»//Будівельні матеріали та вироби/N 1-2 c.43-45 2020 @ ООО "Фирма Порцекс-ВРБТ"

12.05.2020

22.04.2020

НДЦ ТК «Фірма Порцекс- ВРБТ» проводить поточні іспити керамічноі рядової цегли на відповідність ДСТУ Б.В.2.7-61 «Цегла та камені керамічні рядові та лицьові»Kyiv, Ukraine


13.03.2020

Будьмо уважні.Миємо руки((40с),провітрюємо приміщення і дома,і на роботі.Будемо здорові-це найважливіше,тоді і бізнес буде рухатись.❤️❤️


06.03.2020

Використання відходів промисловості при виробництві керамічних будівельних матеріалів не є новим, але є актуальним. Починаючи с 1981 року кераміками -науковцями Києва к.т.н. Ирина Огородник,к.т.н Наталия Левандовская,к.тн.Boris Datsenko(Даценко),к.т.н Gregory Komsky (Григорій Комский) під керівництвом д.т.н.професора Льва Павловича Черняка (Lev Cherniak) проведено великий обсяг наукових робіт по використанню відходів різних галузей України та РФ при виробництві будівельної кераміки різного призначення- керамічноі плитки, різнокольорових полив та пігментів,керамічноі різнокольоровоі цегли та цегли з використанням та на основі вуглевмістких порід.Якщо у вас є відходи і ви вирішуєте питання,що з ними роботи,звертайтесь до наших фахівців і всі ваши питання будуть вирішені. 

 

20.02.2020

Будівельний сезон 2020 відкрито.Що нас чекає в новому сезоні? Скільки буде збудовано нових заводів по виробництву будівельної кераміки та нових будинків з використанням екологічних, теплих та гарних сучасних матеріалів? Поки відповіді на ці питання немає.

15.02.2020

Основные принципы Генри Форда.

 

1.Не бойся будущего и не относись почтительно к прошлому.Кто боится будущего,т.е . неудач тот сам ограничивает круг своей деятельности. Неудачи дают только повод начать снова и более умно.Честная неудача не позорна. Позорен страх перед неудачей. Прошлое полезно только в том отношении, что указывает нам путь и средства к развитию.
2.Не обращай внимание на конкуренцию.Пусть работает тот, кто лучше справляется с делом.Попытка растроить чьи-то дела - преступление, ибо означает расстроить жизнь другого человека и установить взамен ЗДРАВОГО РАЗУМА - ГОСПОДСТВО СИЛЫ.
11.02.2020

 

11 лютого - Міжнародний день жінок і дівчат у науці.    Вітаємо )))

08.02.2020

НДЦ ТК ТОВ «Фірма Порцекс-ВРБТ» спільно з ТОВ «Кузьминецька будівельна кераміка» розроблено та впроваджено нові склади мас та технологічні параметри отримання керамічних блоків різного розміру від 10,12(перегородки ) до 25,38,44.

28.01.2020

ТОВ «Фірма Порцекс-ВРБТ» пропонує підприємствам виробникам стінової кераміки- Технологічний супровід- вивчення сировини,розробку керамічних шихт для виробництва стінової кераміки різного призначення, розробку технологічних праметрів,розробку нормотивно-технічної документації,спільний запуск виробництв,відпрацювання технологічних параметрів в промислових умовах.Програма державної підтримки малого та середнього бізнесу «Доступні кредити 5-7-9% з 1 лютого дозволяє модернізувати обладнання цегельних заводів.Компанія «Beralmar» (Іспанія) пропонує використати наш досвід для будівництва нових заводів, а також поетапної модернізації підприємств з виробництва керамічної цегли:
- для автоматизації виробництва з метою зменшення виробничого персоналу;
- збільшення продуктивності заводу;
- зменшення енерговитрат;
- поліпшення якості та номенклатури виробів;
- застосування вугілля, газу і мазуту для випалу продукції.
Компанія «Beralmar» пропонує також використовувати кредит від європейських банків на будівництво та модернізацію цегляних заводів!

03.01.2020

Виробництво та продаж будівельної кераміки - це жорстка конкурентна боротьба.Але наші принципи - дотримання домовленостей серед партнерів, чесність, принциповість, порядність є важливими та результативними.Традиційно підбиваємо підсумки роботи наших компаній ТОВ «Кераммаркет» (www.kerammarket.com.ua) та ТОВ «Фірма Порцекс-ВРБТ» (www.porceks.com.ua) за 2019 рік.Протягом цього року об'єм продаж ТОВ «Кераммаркет» порівняно з 2018 роком зменшився на 35.38%,але при цьому виросла маржа в 2 раза.Таким чином при зменшені,об'єму продажу, прибутковість бізнесу збільшилася,що є позитивним. Це було можливо завдяки зміни структури продажу будівельних матеріалів та надання клієнатам бонусної послуги по випробуванню будівельної кераміки.Структура продажу ТОВ «Кераммаркет» в 2019 році виглядає таким чином:
Керамічна бруківка ТМ "БрукКерам"-40%
Керамічний клінкер ТМ "КлінКерам"-20%
Супутні товари (штукатурка,грунтовки,
болти,гіпсокартон та інше)-23,31%
Керамічний блок 2.12.НФ ТМ «ТеплоКерам»- 5.49%
Керамічний блок ТМ "Кератерм" (38)-7,15%
Рядова керамічна цегла- 2,85%
Випробування керамічних виробів -2,67%
Ми не змінюємо свою бізнес-концепцію – ЕКЗКЛЮЗИВНА ПРОДАЖА ПРОДУКЦІЇ ТОВ "КЕРАМЕЙЯ",яка склала в 2019 році більше 65%.
Ми повністю відповідаємо перед Замовником за якість продукції.На сучасній лабораторній базі (www.porceks.com.ua) для наших клієнтів проводимо, в якості бонуса, безкоштовно,іспити будівельних матеріалів.Для ТОВ «Фірма Порцекс-ВРБТ» (www.porceks.com.ua) 2019 рік був успішним. Обсяг виконаних науково-дослідних робіт збільшился порівняно з 2018 роком більше ніж 5 разів. Якість робот гарантує впроваджений та ефективний міжнародний стандарт ISO 9001-2015. Сфера діяльності – науково-дослідні розробки в галузі будівельних матеріалів (будівельної кераміки).При проведенні технологічних робіт,в умовах жорсткої конкуренції, важливим є дотримання компанією політики Конфіденційності.Нас дуже турбує 2020 рік, так як починаючи з кінця листопада - грудня 2019 року, всі заплановані проекти в ТОВ "Фірма Порцекс-ВРБТ"призупинені. Наші партнери чекають впровадження в 2020 р.нововедень, їх реальний напрямок та вплив на бізнес.

Зовнішніми викликами також є збільшення фінансової нестабільністі виробників будівельної кераміки, зміна власників на ряді виробництв, проблеми з отриманням ліцензій на користування корисними копалинами, політична ситуація та обережність інвесторів по вкладанню коштів в країну, де війна.Крім того ми маємо внутрішні виклики пов’язані з енергопостачанням, які є дуже серйозною загрозою для роботи компаніі.Для стабільної роботи в 2020 році необхідно вирішувати наші інфраструктурні ризики.Ми з великою тривогою дивимося на розвиток нашої країни та бізнесу в 2020 році.
 

30.12.2019


У Щура є свої чесноти – розум, обережність, запасливість, працьовитість, витривалість, вміння пристосовуватися до обставин і знаходити для себе сприятливі можливості. Я хочу побажати, щоб в кожному з нас переважали позитивні якості цього цікавого звіра, щоб допомогти нам долати будь-які перешкоди.

24.12.2019

Захист магістерських робіт кафедри товарознавство та комерційна діяльність в будівництві КНУБА проходив в Компанії «Епіцентр-К»- найбільшого оператора ринку будівельних матеріалів та головного партнера кафедри ТКД КНУБА. Захищались наші три магістра. Ходовіцький Михайло успішно захистив магістерську роботу на тему «Порівняльний аналіз товарознавчих характеристик клінкерноі та лицьової цегли для визначення сегментів їх використання».Проненко Сергій захистив на «відмінно» магістерську роботу на тему «Товарознавча характеристика керамічної плитки різного призначення ТОВ «Епіцентр К» під власною брендовою маркою».Гурін Олександр успішно захистив магістерську роботу на тему « Аналіз товарознавчоі характеристики керамограніту ТОВ «Атем» та його місце на будівельному ринку України». Керівник доцент,к.т.н Ірина Огороднік.Вітаю всіх магістрів кафедри ТКД КНУБА з успішним захистом магістерських робіт!


19.09.2019

Визначення калорійності вугілля.


 
29.07.2019
Пройшли черговий наглядовий аудит по впровадженню та роботі сертифікованої системи менеджменту ІSO 9001-2015р в нашій компанії. Аудит проводив директор ТОВ «Міжналузевого центру «Прирост» Шеруда Віталій Миколайович. Аудит пройшов успішно.Об’єм виконаних науково - дослідних робіт( за 7 місяців 2019р) порівняно з 2018 роком збільшився в 5 разів. Вітаємо колектив НДЦТК ТОВ «Фірма Порцекс-ВРБТ».

01.07.2019

З грудня 2018 року по липень 2019 ТОВ "Фірма Порцекс-ВРБТ" проводила спільні роботи з ТОВ "Кузьминецька будівельна кераміка" по вивченю сировини та розробці складів мас та параметрів виробництва крупноформатних керамічних блоків.КУЗЬМИНЕЦЬКА Будівельна Кераміка(www.keramik.com.ua) виконала комплекс робіт з поліпшення якості продукції, а саме: Проведена спільна робота з компанією «ПОРЦЕКС» в розробці нової шихти з метою поліпшення якості продукції. На підставі проведеного компанією SABO аудиту виробництва виконаний комплекс заходів щодо поліпшення якості продукції та оптимізації технологічних процесів.
20.06.2019
Дякуємо компанії "Порцекс" за професіоналізм та плідну співпрацю - Лубенський цегельний завод.
Дякуємо за позитивну оцінку нашої праці.Дуже приємно.
10.05.2019
Лубенський цегельний завод м.Лубни Полтавська обл.

Вимоги будівельників до якості рядової керамічної цегли з кожним роком зростають. Сьогодні ринок потребує цеглу вищої марки. В НДЦ ТК ТОВ «Фірма Порцекс-ВРБТ» (www.porceks.com.ua) розроблено склади мас для виробництва цегли марки «125».Для впровадження в виробництво провели дослідно-промислові випробування.

Наші лабораторні плиточки та кубіки поступово перетворюються в якісну цеглу.


02.01.2019
В 2018 році НДЦТК ТОВ «Фірма Порцекс-ВРБТ» впровадила та використовує систему управління якістю яка відповідає міжнародному стандарту ISO 9001-2015.Сфера діяльності – науково-дослідні розробки в галузі будівельних матеріалів(будівельно кераміки).Перед НДЦТК ТОВ «Фірма Порцекс-ВРБТ» (www.porceks.com.ua) в цьому році постали виклики пов’язані з енергопостачанням, що стало однією з причин зменшення обсягів виконаних науково-дослідних робіт. Крім наших внутрішніх викликів, негативний вплив на розвиток технологічного бізнесу справила фінансова нестабільність виробників будівельної кераміки, зміна власників на ряді виробництв, проблеми з отриманням ліцензій на користування корисними копалинами, політична ситуація пов’язана з виборами та обережність інвесторів по вкладанню коштів в країну, де війна. Ми з надією дивимся на розвиток нашої країни та бізнесу в 2019році.

22.12.2018
Сьогодні відбувся захист магістерських робіт кафедри Товарознавство та комерційна діяльність в будівництві КНУБА
Вже другий рік поспіль , захист відбувається у партнерів кафедри, найбільшого оператора ринку будівельних матеріалів в Україні, компанії Епіцентр. Захищались моі 2 магістра.Алина Колядюк захистила магістерську роботу на тему «Товарознавча характеристика керамічних блоків та організація їх збуту в ТОВ «Керамейя» на ВІДМІННО з відзнакою.Перед дипломну практику проходила в ТОВ “Кераммаркет»- маркетингова частина та в ТОВ «Фирма Порцекс- ВРБТ» - наукова частина.Михнюк Наталья захистила магістерську роботу на тему «Товарознавчі та маркетингові аспекти дослідження ринку металевих будівельних виробів» на ВІДМІННО. Дивлячись на нашу молодь може бути спокійними за майбутнє нашої країни.Вони думають, аналізують,відстоюють свою позицію та результати роботи. Дякую дівчата за ваш труд.Вітаю всіх магістрів кафедри ТКД КНУБА з успішним захистом магістерських робіт.

01.12.2018

Огороднік І.В.,Телющенко І.Ф., Колядюк А.В. "Особливості розробки складів мас для виробництва теплоефективних керамічних виробів.//Строительные материалы и изделия , №5-6,с.96-98,2018г
http://ndibmv.kiev.ua/budivelni-materiali-i-virobi-n5-6-za-

23.10.2018
ТОВ "Фірма Порцекс-ВРБТ"- Чверть століття науково-дослідних робіт в галузі вітчизняної будівельної кераміки - с.36-37 http://budjurnal.com.ua/doc/full%203-4%202018.pdf
30.08.2018
Огороднік І .В.,Захарченко П.В.,Варшавець П.Г., Присяжна Д.Ю.,Оксамит Т.В. «Підвищення споживних властивостей стінових матеріалів за рахунок модифікації їх поверхні з метою розширення збуту». Строительные материалы и изделия» N 3-4 2018 р. c.72-80  9.2018
29.08.2018
ТОВ «Фірма Порцекс-ВРБТ» отримала сертифікат N 170111QM15 від 17.08.2018р. акредитації компанії згідно міжнародному стандарту ISO 9001:2015р “Система управління якістю.Вимоги».Сфера діяльності: науково-дослідні розробки в галузі будівельних матеріалів (будівельної кераміки).Вітаю колектив компанії.


09.08.2019
Лубенський цегельний завод Полтавська обл.

І знову за роботу.Глиняні кар'єри,пічі,цегла  
                                         
28.03.2018
В гостях у Керамейя

05.01.2018

Результати роботи за 2017 рік виглядають дуже оптимистично.Так об'єм продажу будівельних матеріалів ТОВ "Кераммаркет" (www.kerammarket.com.ua) виріс в 2.2раза.При цьому компанія Кераммаркет є офіційним дистрибьютором ТОВ "Керамейя" та 95% об'ємів продажу це є продукція ТОВ "Керамейя" - керамічний клінкер,бруківка та керамічний блок 2,12 НФ.Ми не змінюємо свою бізнес-концепцію - ЕКЗКЛЮЗИВНА ПРОДАЖА ПРОДУКЦІЇ ТОВ "КЕРАМЕЙЯ".За якість продукції ми повністю відповідаємо перед Замовником. Результат цього року нас дуже радує.Як каже Салій І.М "Ми зростаємо, але не виросли...". Нам є куди рухатись і на кого рівнятися. Продаж будівельної кераміки - це жорстка конкурентна боротьба. Але наші принципи - дотримання домовленостей серед партнерів -конкурентів, чесність,принциповість,порядність- вже почали давати свої результати.Ми рухаємость в Евросоюз де виконання даного СЛОВА дуже цінується і це найбільш конвертуєма валюта.
Об'єм робіт НДЦ ТК ТОВ "Фірма Порцекс-ВРБТ" (www.porceks.com.ua) практично залишився на рівні 2016року. На нашу думку це може бути пов'язано,як с платіжною спроможністю виробників будівельної кераміки так і з політичною сітуацією та обережністю інвесторів по вкладанню коштів в країну, де війна.

28.12.2017

День другий.
На кафедрі товарознавство та комерційна діяльність у будівництві КНУБА (м.Київ) продовжився захист дипломних магістерських робіт. Захист робіт проходив в Епицентрі К7.Ця компанія є партнером КНУБА. Студентка кафедри Присяжна Д.Ю. виконала магістерську роботу на тему "Підвищення споживних властивостей стінових матеріалів за рахунок модифікації їх поверхні з метою розширення збуту ". Наукову та товарознавчу частину роботи було виконано на базі ТОВ "Фасад" (www.fasad.ua) та НДЦ ТК "Фірма Порцекс-ВРБТ" (www.poceks.com.ua). Комерційну частину, а саме визначення особливостей ринку, маркетингу та збуту гідрофобізуючих добавок було виконано на базі ТОВ "Фасад". Магістерська робота була виконана під керівництвом к.т.н,доцента Огороднік І.В. та успішно захищена на оцінку "ВІДМІННО з відзнакою.ВІТАЄМО,Дарину та всіх випускників з успішним захистом магістерських робіт.Успіхів та здійснення всіх надій та планів.

                                                  

27.12.2017

На кафедрі товарознавство та комерційна діяльність у будівництві КНУБА (м.Київ) відбувся захист дипломних робіт.Студентка кафедри Шаргородська І.М. виконала дипломну роботу на тему " Товарознавча характеристика цегли ручного формування та організація її збуту в ТОВ "Керамейя".Товарознавчу частину роботи було виконано на базі НДЦ ТК "Фірма Порцекс-ВРБТ" (www.poceks.com.ua). Комерційну частину, а саме визначення особливостей ринку, маркетингу та збуту цегли ручного формування було виконано на базі ТОВ "Кераммаркет" (www.kerammarket.com.ua). Дипломна робота була виконана під керівництвом к.т.н,доцента Огороднік І.В. та успішно захищена на оцінку "ВІДМІННО".ВІТАЄМО,ІРИНУ та всіх випускників з успішним захистом дипломних та магістерських робіт.

30.10.2017

Наша компания приняла активное участие в работе Украинской строительной недели.Украинская строительна неделя - 23 октября 2017 года - конференция Индустрия щебня (собрала 130 участников, 40 щебневых карьеров). Конференция Интерглина (собрала 103 участника, 13 производителей керамики). Огородник Ирина выступила с докладом "Виды брака при производстве строительной керамики и способы их минимизации" на конференции ИнтерГлина Ua.Презентации докладов по ссылке http://fprevents.com/url/ucw2017

26.10.2017

Нам очень нужна была шаровая мельница со станиной и у нас она уже есть.УРА!!! Нам ее подарили и запустили в работу.БЛАГОДАРИМ БОГА ЗА ВСЕ!


10.10.2017

 Наша компанія отримала сертифікат "Фірма Гідна Довіри".Цей сертифікат видається компаніям, які пишаються  своєюбездоганною репутацією на підставі думок клієнтів та партнерів.Було дуже приємно.Вітаю колектив ТОВ "Фірма Порцекс-ВРБТ". http://www.firmahidnadoviry.com.ua/about

22.09.2017

 При нанесении нефритованной глазури на необожженную плиточку получили цек. Но брак-цек получился равномерно распределенным и очень эффектным.Как вариант можно рассматривать как декоративный эффект.

 

21.09.2017

Получили полуфриттованные (белые) и нефритованные (кофейные) глазурные покрытия с хорошим блеском. Температура политого обжига 1100 oС.

 

06.09.2017

16.08.2017

Проводим испытания керамических стеновых материалов:рядового керамического кирпича,керамических блоков, керамического клинкера и лицевого кирпича на соотвествие НТД

11.082017


25.07.2017

Друзья! Для работы нам очень нужна лабораторная станина и шаровые лабораторные мельнички для измельчения глазурей и пигментов.Если у кого - то есть не используемое оборудование, в любом состоянии, мы готовы рассмотреть предложения по его покупке (по разумным ценам).

24.07.2017

В НИЦ ТК "Фирма Порцекс-ВРБТ" разработаны составы нефриттованных (сырых) глазурей. Получены глазурные покрытия как матовые, так и блестящие. Эти составы глазурных покрытий с корректировкой (учитывая КТР черепка) можно использовать как для майоликовых декоративных изделий, так и для керамических стеновых облицовочных изделий (кирпич,клинкер).При получении полуфриттованных глазурей нам удалось уменьшить количество фритты в составе до 60%, при этом практически не ухудшить качество покрытия.

  

27.06.2017

ООО "Керамейя" (Сумы)

Решение текущих вопросов связанных с улучшением качества продукции.

                           05.06.2017

Колектив НДЦ ТК "Фірма Порцекс-ВРБТ" від щирого серця вітає Черняка Льва Павловича доктора технічних наук, професора, нашого вчітеля та просто чудову людину з Днем народження. Бажаємо ще багато років продуктивної,творчої праці на благо нашої країни.

 

01.06.2017

Вітаємо Оксамит Татьяну, директора з управління якістю ТОВ "Фірма Порцекс-ВРБТ", з Днем народження! Бажаємо щастя,радості,любові подальших успіхів в бізнесі та творчих досягнень. Від щирого серця, колектив компанії.

25.05.2017

У нас сьогодні день народження. ТОВ "Фірма Порцекс-ВРБТ" вже 24 роки працює в науковому секторі галузі виробництва будівельної кераміки. Дякуємо нашим Замовникам,партнерам-друзям за довіру та спільну працю.

11.05.2017

Проведення Наглядового аудиту за сертифікованою системою управління якістю ТОВ "Фірма Порцекс-ВРБТ" на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001-2008h. Аудит проведено зам.директора,головним аудитором Органу Сертифікації «ПРИРОСТ - член DQS Group» Шерудою Віталієм Миколайовичем з позитивними висновками.Галузь акредитації - науково-дослідні розробки в галузі будівельних матеріалів(будівельної кераміки).


30.03.2017

НИЦ ТК "Фирма Порцекс-ВРБТ" на выставке INTERBuildexpo 2017


17.03.2017

Глины,каолины,пегматиты - богата Украинская земля ресурсами.Перед нами стоит задача создания конкурентных продуктов, производство которых позволит реализовать поставленные цели. Чотирбоки,Хмельницкой обл,ТОВ "NOVA CEGLA".

                

22.02.2017г.

Огороднік І. В., Телющенко І. Ф., Оксамит Т. В., Гуленко Ю. М.,Аналіз властивостей та особливості ринку керамічної бруківки в Україні .72-78
І. Ogorodnik, І. Telyuschenko, Т. Oksamyt, Y. Gulenko,Аnalysis of the properties and characteristics of ceramic paving market in Ukraine 72-78
http://ndibmv.kiev.ua/stroitelnye-materialy-n-1-2-za-2017/

10.02.2017

В Украине активно продолжается работа по улучшению качества стенового керамического кирпича. НИЦ ТК "Фирма Порцекс-ВРБТ" начинает разработку технологии производства керамического кирпича полусухого прессования разного размера, М125-150,морозостойкостью более 50 циклов, с уникальными свойствами.с.Валки Харьковской области.

 


23.01.2017

04.01.2017р.

 

31.12.2016р.


29.12.2016р 

Захист магістерської роботи на тему " Товарознавча характеристика керамічного клінкеру для мощення доріг та організація його збуту в ТОВ "Керамейя".

На кафедрі товарознавство та комерційна діяльність у будівництві КНУБА (м.Київ) відбувся захист дипломних робіт.Студентка кафедри Гуленко Ю.М. виконала магістерську роботу на тему " Товарознавча характеристика керамічного клінкеру для мощення доріг та організація його збуту в ТОВ "Керамейя".Товарознавчу та наукову частину роботи було виконано на базі НДЦ ТК "Фірма Порцекс-ВРБТ" (www.poceks.com.ua). Комерційну частину, а саме визначення особливостей ринку, маркетингу твиконана збуту бруківки було виконано на базі ТОВ "Кераммаркет" (www.kerammarket.com.ua) Магістерська робота була виконана під керівництвом к.т.н, доцента Огороднік І.В. та успішно захищена на оцінку "ВІДМІННО".

   

29.11.2016г.

В 2016 году требования к качеству рядового керамического кирпича

опять выросли (М 125-М150)

В 2016 году требования к качеству рядового керамического кирпича опять выросли. Если в прошлом году стояла задача получить кирпич М100, сегодня строительные компании ставят задачу поставки изделий марки 125 и 150.Получить стеновой керамический кирпич М125 и М150 не так просто, учитывая тяжелую сырьевую базу и техническое состояние предприятий.Операторы рынка строительной керамики,которые планируют в сезоне 2017года занять достойное место на строительном рынке, уже сегодня занимаются повышением качества керамического кирпича и модернизацией своих предприятий.До начала нового строительного сезона осталось 4 месяца.За это время возможно разработать технологические решения и внедрить в производство.Наш НИЦ ТК принимает активное участие в этой работе.  

                                                              

                                                                           24.11.2016

                     Испытания керамического блока ТМ "ТеплоКерам" 2,12НФ, производства ООО "Керамейя"

Провели текущие испытания керамического блока ТМ "ТеплоКерам" 2,12НФ, производства ООО "Керамейя".Блоки были отобраны со строительной площадки.Хочется отметить высокое качество керамических блоков: четкие грани,отсутствие трещин,полное соответствие заявляемым размерам (250х120х138мм).Средняя прочность на сжатие блоков составляет 129-160 кг\м2. Стабильная марка 125 и 150, при объемном весе 990-1016 кг\м3. Супер продукт - теплый,прочный и экологичный.

                  

06.10.2016

 Обучение специалиста ООО "УБС" в НИЦ ТК "Фирма Порцекс-ВРБТ"

5-6 октября 2016 г. в нашем НИЦ ТК "Фирма Порцекс-ВРБТ" проходила обучение специалист компании ООО "УБС" участка по производству декоративной керамики.В процессе обучения определены контрольные точки производства:
-входной контроль глин и глазурей (химический состав, расчет К.Т.Р. черепка и глазури, влажность сырья)
- контроль свойств шликера (влажность,текучесть,загустеваемость, тонина помола, плотность шликера)
-контроль водопоглощения утиля и конечного продукта)
-определение наличия цека и его связь с долговечностью изделий.
Также отработаны лабораторные методы контроля производства.

      

27.09.2016

Определение калорийности угля

В НИЦ ТК, для одного из заводов по производству огнеупорного кирпича, определяли калорийность угля.Калорийность 2-х проб угля составила 4635.8 ккал\кг- 4231,92 ккал\кг.
Высшая теплота сгорания основных твердых топлив составляет:
Торф 5500-5700 кКал\кг
Бурый уголь 6100-7700 кКал\кг
Каменный уголь 7700-8800кКал\кг
Антрацит 8000-8500 кКал\кг.
Очевидно, что пробы угля,предложенные заводу не являются твердым топливом - а являются угольным шламом.
Учитывая ситуацию на востоке Украины и определенные проблемы с поставщиками угля,хотим обратить внимание заводов по производству рядового кирпича,огнеупорного кирпича и др. производств, используемых угольные породы при обжиге в кольцевых печах на качество угля. При заключении договоров на поставку угля проверяйте его качество.Такие работы: определение влажности,зольности и калорийности угля, проводит наша компания НИЦ ТК ООО "Фирма Порцекс-ВРБТ"

                            

15.09.2016г

Освоение нового сегмента керамики - декоративная керамика  (ТОВ "УБС")

В г.Смела Черкасской обл. организовано производство майолики супер дизайна. В коллекциях представлены вазы для живых цветов и сухоцветов, вазы для фруктов и конфет, подсвечники и статуэтки, светильники и элементы декора.Итальянский дизайн делают наши украинские гипсовики и художники.Есть как на любом производстве технологические вопросы.НИЦ ТК "Фирма Порцекс-ВРБТ" начинает захватывающую,творческую работу с ТМ " ЕTERNA CERAMICS".

                                      
16.08.2016г.
Керамический полнотелый кирпич М125 - Гайсинский кирпичный завод ООО "Керма"
 НИЦ ТК "Фирма Порцекс -ВРБТ" в 2014-2015г. г. проведены работы по разработке составов масс и технологических параметров производства рядового керамического кирпича мари 125 на кирпичном заводе в Гайсинском районе Винницкой области на ООО "Керам".В настоящее время закончены испытания кирпича и получен сертификат соответствия - М100,125 и морозостойкость F 25. Желаем дальнейших успехов нашим партнерам.

  

 23.06.2016

Разработка самоглазурующего состава масс

для производства керамического клинкера

 Специалисты НИЦ Технологии керамики ООО "Фирма Порцекс-ВРБТ" разработали самоглазурующие составы масс для производства керамического самоглазурующегося клинкера.В Укрпатент подали заявку для получения "патента на винахід".Цвет самоглазурующихся образцов зависит от базового состава масс.

     

13.06.2016

Проведение пуско-наладочных работ кольцевой печи по производству огнеупорного кирпича на заводе в с.Чотырбоки Хмельницкой области.

НИЦ ТК "Фирма Порцекс-ВРБТ" проводит пуско-наладочные работы сушил (туннельных и камерных) и печей(кольцевых,туннельных) для производства керамического кирпича.Специалисты компании прошедшие школу Украинской пуско-наладки готовы к сотрудничеству.

   

10.06.2016

Аудит щодо нагляду за сертифікованою системою ISO 9001-2008

В НДЦ ТК "Фірма Порцекс-ВРБТ" було проведено роботи щодо нагляду за сертифікованою системою управління якістю на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001-2008.Сфера застосування - НАУКОВО-ДОСЛІДНІ РОЗРОБКИ В ГАЛУЗІ БУДІВЕЛЬНОЇ КЕРАМІКИ, Аудит проведено компанією "Прирост-DQS-Group".Отримано позитивну оцінку.31.05.2016

Семінар присвячений впровадженню змін до  стандарту ISO 9001

ТОВ "Фірма Порцекс-ВРБТ" прийняла участь у семінарі,що проводить "Українська асоціація доскональності та якості".Перший день. Круг питань,що разглядаються: Загальні підходи до перегляду стандарту ISO 9001. Загальні принципи управління ризиками в рамках процесів згідно зі стандартом ISO 9001:2015.В відміну від стандарта 2008року додається 2 процеса "Управляння ризиками" та " Управління знаннями".

12.05.2016

Специалисты нашей компании проводят работы связанные с улучшением качества и повышением марочности кирпича.

Строители повысили требования к качеству рядового керамического кирпича.На стройки требуется кирпич М100 и М125.Использование кирпича М75 уходит в прошлое. Специалисты нашей компании проводят работы связанные с улучшением качества и как следствие повышение марочности кирпича. Работы проводим на кирпичных заводах разных областей Украины. Приглашаем к сотрудничеству.

16.03.2016р.

 В рамках проведення "Національного рейтингу якості та послуг" (2015) керівник нашої компанії Ірина Огороднік отримала орден Слава Нації.Вітаємо! 

  http://zirkayakosti.com.ua/

Рейтинг дає можливість в першу чергу визначитися з надійним виробником товарів чи послуг та визначити найбільш привабливі напрями вкладення коштів для ефективного розвитку країни.

        

10.03.2016г.

ООО "Фирма Порцекс-ВРБТ" присвоено звание "Лучшее предприятие страны" 2015г

 http://zirkayakosti.com.ua/

    Нашей компании ООО "Фирма Порцекс-ВРБТ" по результатам ранжирования Украинского Национального Рейтинга качества товаров и услуг «Звезда Качества» (2015г.)присвоено звание «ЛУЧШЕЕ ПРЕДПРИЯТИЕ СТРАНЫ» за неизменно высокое качество и достижение превосходства в бизнесе среди предприятий, работающих в Украине!Целью рейтинга является: определить и показать обществу настоящих лидеров в сфере производства высококачественных отечественных товаров и услуг на территории Украины, способствовать общественному признанию предприятий.Рейтинг составляется на базе официальных данных Государственных статистических органов Украины, и исключает влияние человеческого фактора в принятии решения.Это единственная в Украине система - беспристрастная, комплексная, объективная, прозрачная, определяющая лидеров, которые достигли преимущества в бизнесе на основе принципа ранжирования показателей деятельности предприятия за отчетный период (год) среди всех субъектов хозяйствования независимо от форм собственности.


 

 

 

 

 

 

 

29.01 2016

Презентація магістерської роботи Цьомка О.Г. "Товарознавча характеристика керамічного клінкеру та організація його збуту в ТОВ "Керамейя".

28.01.2016г.

Захист магістерської роботи "Товарознавча характеристика керамічного клінкеру та організація його збуту в ТОВ "Керамейя"

На кафедрі "Товарознавство та комерційна діяльність у будівництві" КНУБА (м.Київ) відбувся захист дипломних робіт. Цьомка О.Г.виконав магістерську роботу "Товарознавча характеристика керамічного клінкеру та організація його збуту в ТОВ "Керамейя".Товарознавчу  та наукову частину роботи було виконано на науково-дослідній базі НДЦ ТК "Фірма Порцекс-ВРБТ".Комерційну частину, а саме визначення обосоьливостей ринку,маркетингу та збуту керамічного клінкеру було виконано на базі ТОВ "Кераммаркет".Магістерська робота була виконана під керівництвом к.т.н.,доцента Огороднік І.В. та успішно захищена.


14.01.016г.

ОПРЕДЕЛЕНИЕ ОГНЕУПОРНОСТИ КИРПИЧА 

В НИЦ ТК ООО"Фирма Порцекс-ВРБТ" определяем огнеупорность кирпича согласно ГОСТ 4069.Огнеупорность выражается температурой,зарегистрированной в тот момент,когда оба конуса косаются подставки.Для определения поведени изделия-керамического кирпича,в печи проводим повторный обжиг кирпича в муфельной печи в определенном (согласно ГОСТ 4069) температурном интервале, с выдержкой при максимальной температуре -2 часа.Результаты положительные.

30.12.2015г.

Хай Новий Рік добробут Ваш покращить,
Щоб гроші в Вас були і втілювались мрії,
Хай все в Родині буде як найкраще,
Здійсняться сподівання і надії.
Щасливого 2016 року!

12.11.2015г.

Європейський тиждень якості в Україні. 

 УКРАЇНСЬКІЙ АСОЦІАЦІЇ ЯКОСТІ – 25 РОКІВ!
24-й Міжнародний форум «Дні якості в Києві ’2015».


На форуме наша компания ООО "Фирма Порцекс-ВРБТ" была принята  в "Українську асоціацію якості"

6.10.2015г.

Начало работы с ООО "Церсанит Инвест"


Более 10 лет наша компания не работала с производителями керамической плитки в Украине.Мы очень рады возобновлению такого сотрудничества.Большие планы и потребность в специалистах нашего НИЦ ТК.

22.09.2015г.

Решение о строительстве заводов по производству стеновой керамики...


Решение о строительстве заводов по производству стеновой керамики, на основе глин конкретного месторождения, принимается в результате анализа химико-минералогического состава и керамико-технологических свойств сырья.Испытания дают ответ на несколько вопросов: есть ли на месторождении слой однородной глины, пригодной для промышленной разработки; если нет, то пригоден ли средний состав глины для производства стеновой керамики. Какие добавки требуются для получения качественных изделий? Какие виды изделий эффективно производить на основе данного сырья? На основе полученных данных разрабатывается технологический регламент и определяется экономическая эффективность внедрения технологии.
Эти работы и выполняют специалисты НИЦ ТК ООО "Фирма Порцекс-ВРБТ".

10.09.2015г.

 Испытания керамических блоков 2,12 НФ, производства ООО "Керамейя"

 Провели текущие испытания керамических блоков 2,12НФ производства ООО "Керамейя". Прекрасный материал.При весе несколько больше 4,0кг,объемном весе порядка 1000 кг\м3 (коэффициент теплопроводности 0,18-0.20вт,\м оК,прочность на сжатие 148кг\см2. Гарантированная марка 125. Стена дома будет теплой и прочной.Рекомендуем всем строителям. Керамические блоки ТМ "Теплокерам" - это будущее наших домов.

04.08-04.09 2015г.

Разработка новых составов масс для производства

строительной керамики в НИЦ ТК "Фирма Порцекс-ВРБТ"

На первом этапе определяем химико-минералогический состав и керамико-технологические свойства сырья.Исходя из полученных данных определяем наиболее эффективное направление использования данного сырья. Затем разрабатываем составы масс для конкретного вида продукции с максимальным использованием в качестве добавок местного сырья.При разработке составов масс учитывается как технологический, так и экономический факторы.

19.08.2015

 Испытания обогащенных каолинов компании "Сока-Украина"

 В НИЦ ТК ООО "Фирма Порцекс-ВРБТ" проведены испытания обогащенных каолинов Вербовского месторождения Николаевской области и Жежеливского месторождения Винницкой области.Обогащенные каолины характеризуются высокой степенью белизны и низким содержанием красящих оксидов.

С ДНЕМ СТРОИТЕЛЯ!  

09.08.2015г.

Разработка "ЗМІН №2 ТУ У В.2.7-26.4-34327895-001:2008"

03.08.2015г.

НИЦ ТК ООО "Фирма Порцекс-ВРБТ" совместно с ООО "Керамейя" разработана и утверждена "Зміна №2 ТУ У В.2.7-26.4-34327895-001:20 08 "Клінкер керамічний для обличкування фасадів "КлінКерам" та брукування доріг "БрукКерам". В технических условиях компании "Керамейя" все эксплуатационные показатели изделий значительно превышают требования представленные в ДСТУ Б В 2.7-245:2010 "Будівельні матеріали Вироби керамічні клінкерні. Технічні умови" и соответствуют Европейским нормам. Используя для строительства домов и коттеджей керамический клинкер компании "Керамейя",широкой цветовой гаммы,различных поверхностей и архитектурных форм - Вы делаете правильный выбор.


 
О конфиденциальности отношений с Клиентами.

30.07.2015г.

Очевидна, огромная сила информационной войны, которая проводиться между государствами, политиками и компаниями.Словом можно уничтожить кого угодно и любые благие дела. Кроме этого жесткая конкурентная борьба ведущаяся на разных рынках, в том числе и на строительном рынке, на рынке разработки и производства строительных материалов, обусловливает повышенное внимание нашей компании на четкое разграничение конфиденциальной и открытой информации.Специфика работы нашей компании такова,что мы работаем с различными предприятиями -производителями строительной керамики, которые являются конкурентами на строительном рынке. И связи с этим мы хотим еще раз заявить о КОНФИДЕНЦИАЛЬНОСТИ отношений с клиентами. Дирекция компании жестко обеспечивает соблюдения режима конфиденциальности в целях защиты служебной и коммерческой тайны.


Проведение ресертификационного аудита

системы мененджмента ISO 9001:2008

03.06.2015г.

В Научно-исследовательском центре технологии керамики "Фирма Порцекс-ВРБТ" успешно прошел ресертификационный аудит сертифицированной системы управления качеством на соответствие требованиям международного стандарта ISO 9001:2008г в области научно-исследовательских работ по технологии строительных материалов (строительной керамики).Аудит проведено органом по сертификации "Прирост"- DOS-Group".Нас убедили в необходимости также сертифицировать НИЦ ТК согласно ДСТУ 17025 - и получить возможность выдавать сертификаты на продукцию как украинских, так и европейских производителей.Начинаем и эту работу.

                                         

Конференция "День керамики на Kyiv Bild 2015

04.03.2015

На конференции посвященной проблемам строительной керамики с докладом "Внедрение современных технологий для перевода керамического производства на европейские стандарты: оптимизация рецептур и сырьевых компонентов" выступила директор нашей компании Ирина Огородник. Скачать презентацию


Разработка составав масс для производства керамического клинкера у нас в НИЦ ТК

август 2014г.

В нашем Научно-исследовательском центре Технологии Керамики мы разрабатываем составы масс для производства керамического клинкера различного ассортимента.Затем эти составы отрабатываются в промышленных условиях (в данном случае на ООО "Керамейя"г.Сумы) и внедряются в производство.


Изучение свойств каолинов Украины и получение клинкера на их основе

июль 2014г.

Учитывая ситуацию,что сложилась на Востоке Украины перед нами стала задача срочно заменить Донецкие беложгущиеся глины на сырье Центрального и Южного региона Украины. Итого: на основе каолинов Майдан-Вильского месторождения Хмельницкой обл. получен клинкер для мощения дорог белого и светло-коричневого цвета. Для применения при производстве плиток различного назначения эффективно использование Жежеливского каолина Винницкой обл. Для получения светлых тонов клинкера представляет интерес использование Вербовского каолина Николаевской области.

 

Предварительная защита кандидатской диссертaции Оксамыт Т.В.

02.07.2014г.

Татьяна представила канд.диссертацию на тему "Керамический клинкер на основе полиминерального монмориллонитсодержащего сырья". Защита проходила в НИИСМИ (Киев).Руководитель Огородник Ирина.Первый этап пройден очень успешно.Движемся дальше.Поздравляем!

"День керамики" на KyivBuild'2014 

 3-5 марта 2014г.

Наша компания принимала участие в 2-й международной конференции "Керамический кирпич в строительстве и архитектуре.Эта конференция становится традиционной.В ней принимают участие все основные участники рынка -ведущие производители строительной керамики Украины и представители Европейских компаний.Директор ООО "Фирма Порцекс-ВРБТ" Огородник И.В. выступила с докладом - "Внедрение принципов маркетинга обеспечивает конкурентные преимущества на рынке строительной керамики".

 

Проведение текущего аудита системы качества ISO 9001-2008

в ООО «ФИРМА ПОРЦЕКС-ВРБТ" август 2013 г.

НИЦТК "Фирма Порцекс-ВРБТ" успешно прошла текущий аудит сертифицированной системы управления качеством на соответствие требованиям международного стандарта ISO 9001:2008г в области научно-исследовательских работ по технологии строительных материалов (строительной керамики).Аудит проведено органом по сертификации "Прирост DOS-Group".

 Проведение промышленных испытаний разработанных

составов масс на ООО "Керамейя"  июль 2013

  НИЦ ТК "Фирма Порцекс-ВРБТ" разработаны новые составы масс для производства керамического клинкера на  ООО "Керамейя". 26.07.2013 г. начало промышленных испытаний новых составов масс для производства керамического клинкера разных цветов.

Международная конференция

"Керамика в строительстве и архитектуре" февраль 2013

21февраля 2013 г. в Киеве, во время проведения выставки "Kiev Bild 2013" была проведена международная конфренция "Керамика в строительстве и архитектуре".Конференцию организовали Ассоциация "Всеукраинский союз производителей строительных материалов и  изделий", Конфедерация строителей Украины,"Премьер Експо" и "Будівельний журнал". В конференции приняли участие ведущие производители керамических строительных материалов Украины - ООО "Керамейя","Евротон", "СБК", "Кузьменецький цегляний завод","Екатеринославский кирпич", а также известные Европейские производители - Wenerberger, CRH и другие.С докладом - "Необходимость внедрения современных технологий и освоение новых видов продукции - комплексные решения для успешного развития " выступила директор НИЦ ТК "Фирма Порцекс-ВРБТ" Огородник И.В.


Проведены испытания на морозостойкость керамических блоков  "Кератерм"

январь 2013

В январе 2013г. закончены испытания на морозостойкость керамических блоков "Кератерм" производства ООО "Кузьменецький цегляний завод". Блоки размером 380х248х238мм выдержали 50 циклов попеременного замораживания и оттаивания практически без повреждений.Потеря массы после испытаний менее 1%.

 Приобретена морозильная камера

сентябрь 2012

В сентябре 2012г. НТЦ ТК приобретена морозильная камера. Температура замораживания до -24 С.

Приглашаем партнеров для проведения испытаний строительных материалов на морозостойкость.

  День рождения компании! май 2012

 25.05.2012г  нам исполнилось  19лет.Прекрасный возраст для дальнейшего процветания и успеха.Мы пережили 2 кризиса - в 90х годах и в 2008-2011г.г. В результате этого мы стали еще крепче, красивее и будем без сомнения очень богаты и успешны. У нас много достижений.Одно из последних это разработка технологии производства керамического клинкера на Украине и непосредственное участие в рождении супер производства ООО "Керамейя".Как и положено в 19 лет мы уверены в нашем прекрасном будущем и процветании нашей Компании.

С Днем рождения Дорогие Друзья!

 

Ресертификация системы управления качеством НИЦ ТК

 май 2012

18.05.2012 г наша компания ООО «Фирма Порцекс-ВРБТ» успешно прошла ресертификацию системы управления

качеством на соответствие требованиям международного стандарта ISO 9001:2008.Ресертификацию от имени

DQS GmbH, провела компания “ПРИРОСТ - DQS-Group”. Выдан сертификат №441467QM08 от 30.05.2012г.

Сфера деятельности: научно-исследовательские разработки в отрасли строительных материалов

- строительной керамики.

Защита магистравской работы Лисун Наталии 

по специальности 8.000015 "Управление финансово-економической безопасноcтью"

С августа 2011 по февраль 2012 в нашей Компании была выполнена работа магистра Лысун Н.Р. на тему: "Механизмы управлением системы економической безопасности субъектов хозяйстования на примере ООО "Фирма Порцекс-ВРБТ". В феврале 2012г. работа успешно защищена в Университете економики и права "КРОК".И ее результаты будут внедрены в ООО "Фирма Порцекс-ВРБТ".

Поздравляем с Новым 2012 годом!

 

С 01 сентября 2011 НИЦ ТК ООО «Фирма Порцекс-ВРБТ» проводит определение марки керамического кирпича по минимальным ценам. Прочность на сжатие одного вида кирпича определяется при Заказчике на прессах Компании. Стоимость - 400,00 грн.

 

Проведение текущего аудита системы качества ISO 9001-2008

в ООО «ФИРМА ПОРЦЕКС-ВРБТ»

     В апреле-мае 2011 г. проведено текущий аудит системы качества ISO 9001-2008 действующей в Компании с 2009 г. Продолжено действие сертификата № 441467QM08 до 02.06.2012г.

 

Лабораторно- промышленные испытания в компании
«Metalсertima», г. Оливеро-ду-Байро (Португалия)

     В октябре 2010 сотрудниками НИЦ ТК ООО «Фирма Порцекс-ВРБТ» проведены испытания составов масс для производства керамических крупноформатных блоков в лабораторно-промышленных условиях компании «Metalсertima» (Португалия). На лабораторном вакуум-прессе при вакууме 0,76 МПа формовались образцы изделий с пустотностью 27 % и 42 %. Отформованные образцы изделий сушили и обжигали как в лабораторной сушилке компании «Metalсertima», так и на действующем производстве керамических пустотелых блоков в г. Оливеро-ду-Байро (Португалия).

 

Разработка и продвижение сайта - Studio "V7"